Hakkımızda

KYTUR 2014 yılında kurumsal seyahat çözümleri üretmek amacıyla kurulmuş Türsab 13014 belge nolu A grubu seyahat acentasıdır Sadece iş dünyasının iş ihtiyaçları için değil, yurt içi turları, yurt dışı turaları, vip transfer hizmetleri, uzun dönem araç kiralama gibi farklı hizmetleri bünyesinde barındırarak alternatif sunan firmamız, böylece farklı etkinlikler ve ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Müşterilerine sadece hizmet sunma değil, hizmetlerin yanı sıra değer yaratma esasını benimseyen KYTUR, deneyimli ekibi ile her zaman çözümcü bir anlayış sunmaktadı

Misyonumuz

Gelişen turizm dünyasını yakından takip ederek tüm gelişmelere adapte olup, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti en iyi çözüm ile birlikte en hızlı şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz

Küreselleşen rekabet ortamında güvenilir, yaratıcı, yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, konusunda uzman ve müşterilerine her zaman değer katan sektöründe lider bir şirket olmaktır

Neden KY TUR?

Bir seyahat planlamak karmaşık ve zaman
alıcı bir süreçtir. Bu durumda bir seyahat
acentasından yardım almak seyahat planlamanızı
kolaylaşmasını sağlar Bu sayede
hem zamandan kazanmış olursunuz hem
de uygun fiyatlarla planlı, düzenli ve keyifli
bir seyahat planlaması yapma imkanı elde
edersiniz.

Şirketler, kurumsal seyahat ihtiyaçları için en iyi  çözümü elde etmeye çalışmaktadır. Kimse
seyahat planlamaları için gereğinden fazla para ödemek istememektedir. KY tur şirketlere
daha ekonomik ücretlerle daha keyifli bir seyahat imkanı sunmaktadır.

KY tur sahip oldukları deneyimler sayesinde planlama noktasında kararsız kalınan durumlar-da sizin için en uygun seyahat planının yapılmasına yardımcı olur. Bu noktada nasıl bir seya-hatin sizin için uygun olacağına karar vermek ve bunu KY tur yetkilileriyle açık bir şekilde paylaşmak seyahat beklentilerinize uygun bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Bir seyahat acentesinin zaman ve enerji tasarrufu sağlama yeteneği en az sunduğu seyahat kalitesi ve fiyat seçenekleri kadar değerlidir. Seyahatlerde zamanlama planlamasının en doğru şekilde yapılması gidilen yerlerden maksimum fayda sağlanması açısından önemlidir. Bu konuda seyahat acentamızın uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Sunulan fiyat ve ürün seçeneklerinin yanında en önemli özelliklerden biri de bilgilendirmedir. Kaliteli bir seyahat acentesinden gideceğiniz seyahat noktalarıyla ilgili en güncel, gerçek ve doğru bilgileri ücretsiz bir şekilde alırsınız. Seyahat planlamasında gideceğiniz yerlerin sağlık, güvenlik, iklim özellikleri gibi gerekli bilgilere ulaşma konusunda oldukça faydalı bilgiler sağlayacaklardır.

KY tur size hizmet sunmaya başladığı andan hizmetin sona erdiği ana kadar sizin yanınızdadır. Seyahatiniz sırasında sizin çıkarlarınızı ve haklarınızı savunan KY tur ilez seyahat planlamanızı yapmanız durumunda kendinizi güvence altında hissedersiniz. KY tur yardımıyla yapılacak yolculuklarda sizin çıkarlarınızın önceliği vardır. Seyahatlerinizde bir şeylerin yanlış gitmesi halinde KY tur sizin savunucunuz olarak hizmet verir. Mümkün olan en iyiyi elde etmek için kendi nüfuzlarını sizin için kullanırlar.

Seyahat sektöründe rekabet büyüdükçe, seyahat acentaları sundukları hizmet türünü ve kalitesini arttırmışlardır. Her türlü yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarını, otel rezervasyonlarını, araba kiralama hizmetlerini, vize-pasaport-seyahat sigortası gibi uygulamaları şirket adına yüklenmektedirler. Seyahatlerde yabancı dil sorununu ortadan kaldıran danışma ve rehberlik gibi hizmetler verilmekte, yapılan şehir gezileriyle tatilin en keyifli ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

KY TUR İLE

Kurumsal Seyahat Çözümleri Arıyorsanız